Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r3pl4y #4598 üzenetére

    Huu gyerekek sehogy nem jön össze akármit is csinálok... felraktam az esmtp -t és ez fel is rakott egy sendmail -t az opt/sbin -be beállítottam már a php.conf ba is, hogy ott van a sendmail de a kurva istenért se akarja elküldeni az üzenetet... semmi error vagy ilyesmi semmi visszajelzés csak 1xerűen nem küldi el... de a vicc az, hogy ha putty-ba beírom, hogy pl:

    echo "ez egy teszt üzenet" | sendmail valami@freemail.hu -f kuldo@freemail.hu

    akkor elküldi és működik az egész épp ezért nem értem, hogy phpból a mail() függvénnyel mért nem megy... valaki segítsen nekem mert rohadt nagy szükségem van email küldésekre a munkám során nameg a weblapomhoz is kellene...

    Ha pedig a mini_sendmail -lal akarom küldeni akkor az csak annyit csinál putty-ba, hogy kiírja hogy connection refused... ezt se értem mért írja ki mikor smtp -nek be van állítva az esmtp -n keresztül a szerver... t-online -os vok ezért ez igy néz ki:

    esmtprc:

    hostname = mail.t-online.hu:25
    username = “felhnév” (ez gondolom az ami mindenhol)
    password = “passwd” (ez is gondolom az ami a többi helyen is pl email címem jelszava)

    A felh név és jelszó csak jónak kéne, hogy legyen mert mondom putty-ban el tudom küldeni az üzenetet és gépről a thunderbird -en keresztül is... valaki aki tudja, hogy mit lehetne tenni az légyszi írja már nekem le mert a sírba visz már ez a rohadt t-online

    van valami megoldás...?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák