Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maunaloa

    csendes tag

    Helló népek:)

    Laptopok vennék, játékra(MMORGP - EvE online) meg egyebekre, és a választásnál szem előtt tartottam pár tulajdonságot.
    Pl. memó legyen min. 1 giga, a videocsipp lehetőleg vmi nevesebb(nVidia ofkorsz) a procc lehetőleg Amd(Intelt nemszeressük;)).
    Aztán valahogy találtam ezt: http://depo.hu/index.php?pn=product&c_main=1132&c_parentid=1142&c_id=217&p_id=105435

    Nos aki lusta megnyitni a linkemet:) annak>>>ez egy asus laptop, amd procc, turion64,1 giga memo, 7300go chipp, meg sajna utánanéztem, valszeg tsst meghajtó van benne.

    És most pár kérdés. Van e valakinek ilyenje? (asus a6km-q116)? Tesztelte-e? Pölö játékban....3dmark csalós;) Akksi nemizgat, asztalon fog pihenni a kicsike, koliban. A meghajtó ha rossz vezsek bele másikat, ez nem gátolna meg...helyben meg vinnák pár lemezt és kiprobálnám...

    Szal olvastam már pár Asust fikázó beirást, de ez nem segit senkinek, mer egyik hozzászólás ioja szerint a fusi egy f*s, de az asus a király. Máshol meg a meghajtot szidják, mer dzsunka..oké...de egyéb indok az asus ellen?

    Mellesleg az igényeimet csak ez az asus elégíti ki igy elsőre, ha utánanéztek, 185e ftért uj laptop, aminek erős procija van, meg játékra (is) meg-meg felelget, nem sok van.

    Használt laptop nem kell, mielőtt vki ezt tanácsolná, ám ha tudtok 180k körüi laptopot, segitsetek:)

    :D

    XD Béke:)

  • maunaloa

    csendes tag

    válasz kali #2427 üzenetére




    hela

    thx a gyos választ, igazábol sztem a ddr 333 nem gáz>>>nekem a pcmen sempron 2200-+512 333rammal megy a mmorpg gamém, igaz néha van lagg, mer 512 memo kevés, főleg ha 6 giga swap kell a játéknak..és mivel ez online, néha egy helyen ezeren vagyunk..és akkor>>halááálXD

    mellesleg kerestem, hidd el sok laptopos oldalt böngésztem, de a hp+egyebek elmehetnek a busba, oylan áraon adnak oylan bovli rendszert...pl minek 200k alatt dualcore ha a vga egy f*s????

    az asusra lehet h van rossz szo, de legalább ilyen modelt is kiadott....

    XD

    XD Béke:)

  • maunaloa

    csendes tag

    válasz hzcs #2429 üzenetére



    hola:)

    nos várom az ehhez hasonló véleményeket, mert tanulságosak.

    Nos mint irtam odahaza nekem sempron 2,2+512 333ram, 7200es samsung vinyom van, jah és egy inno3d 256os kari..
    Nos a EvE online game nem eszik tul sok vgat, nekem gf4 titaniummal is ment, pedig az csak dx8 as, meg régi meg minden, ..szóval motogp2, san andreas, meg EvE online menne a laptopon, nem állitom h nem kerregne....had kerregjen a vinyaXD
    Nos ha ez a kütyü lassabb is mint az otthoni a emlitett game követelménye joval a laptop teljesitménye alatt van, kb giga procc elég neki, meg 512ram, a 6 giga meg gondolom h swap máskülömben minek irják a neten h legyen ennyi szabad legalább a meghajtodon...
    Hogy eltudjátok képzelni ez egy űr-szimulátorféle-karaktertuningolos game, és van hogy egy helyen soksok ember összetömörül egymás életére törve...
    Ilyenkor nem a gépem, hanem a szerver szokott besz@rni....odahazaXDDD
    Tehát igazábol nem arra vagyok kiváncsi, sztetek ez erős e vagy sem, hanem hibák, eredmények, tesztek stb izgatnak...
    a másik, ...én is értek a számtechhez, és vennék 7600go-t meg dual turiont....de kolis vagyok és 200k alá kell szoritkoznom...:))))....vagy fizeti valaki helyettem a koliköltséget?...jah és a bulizásról ne feledkezzünk emg

    csupán félek, mert nem ismerem a márkákat, pl az emlitett tsst meghajtot sem tudom hovatenni..., ...haver mesélte, tud olcsóbban hozni iylen laptopot, garis+ minden, de mégis félek mer 170k minimum még igy is..


    XD Béke:)

  • maunaloa

    csendes tag

    válasz maunaloa #2433 üzenetére

    ui.:
    (...inno3d 7300gt..szal a laptopban ughyanennek mobil+butábbik tesója lenne....)

    XD Béke:)

Új hozzászólás Aktív témák