Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz HartgeH3-2.8 #34653 üzenetére

    Spirit of Gamer SOG-VE500RE Notebook hűtőpad 17" - AIRBLADE 500, már tavaly novembertől :) Igazából zavart is kicsit, mert ugye a laptop ventijét elnyomta, pontosabban nem hallottam, amikor a laptop ventije elhalkult. Aktív USB 2.0 hubon van, és 0-24-ben megy.

    Ja azok Stressz tesztek :D Igaza van stabilitásra remek, meg AIDA 64 System Stability Test is van (licencem van hozzá). Csak olyan teszt programokra gondoltam, amik autentikus pontszámokat adnak, meg FPS értékeket. Azért, hogy lássam RAM csere után mennyit jelentett vagy mennyit NEM jelentett esetemben az új RAM konfiguráció :D
    Intel Burn Teszt Ryzenre :D

    "Szerk: Lehet eljutottak hozzájuk a topikban leírtak? ..vagy már kínosan sok volt az érdekes vélemény a guglin? Minden estre tényleg le a kalappal. Jó látni."

    A topicban volt egy valaki, aki az árazásukat RAM-nál nagyon védte, azt gondoltam, esetleg ott dolgozik :D

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák