Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery0505

    tag

    Sziasztok!

    Milyen ennek a lapnak az alaplapi hangkártyája? Érdemes vele foglalkozni? Szépen szól? Azért kérdem, mert én nagy hifi rajongó vagyok, és számomra fontos lenne, hogy milyen hangja van az alaplapinak. A régi gépem alaplapi hangkártyája nem egy nagy durranás, így vettem bele egy Soundblaster Audigy 2 ZS-t, amelynek egész jó hangja van, filmeken elégedett vagyok vele, zenehallgatáshoz viszont nekem kevés. Mondjuk egy ilyen SB Audigy 2 ZS-sel összehasonlítva milyen hangzása van?

    Ha beépítenék egy ilyen szörnyeteget akkor ezt csak az első slotba tudom elhelyezni, mivel csak az tudja az x16-ot. Viszont ez a kártya majdnem 3 slot széles, és nem tudom, hogy abba a kis PCIe2.0 foglalatba még beilleszthető lenne-e egy komoly hangkártya, ha netán mégsem lenne jó az alaplapi cucc. Elvileg úgy tudom beépíthető, csak nem tudom mennyiben befolyásolja a videókari hűtését, mivel eltakarja valamilyen szinten a hangkártya a beszívó ventillátorait a videókarinak. Mi a véleményetek beépíthetek oda egy hangkártyát még a videókari mellé?

    "Failure is always an option." Adam Savage

Új hozzászólás Aktív témák