Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jansz

    csendes tag

    Sziasztok fórumozók, én még új vagyok itt és szeretném a segítségetek kérni, mert tanácstalan vagyok. Asus K8N alaplap, azt írja a könyv ha a Dimm 1 -ben van egy kétoldalas 400 as ram, a dimm 2 -ben és dimm 3 -ban egy -egy egyoldalas 400 -as ram akkor mennek 333 mhz- en. A 1011 -es biosommal nem ment 333-on, ezért az afudos-al feltettem a 1006 -os bios -t. Ezzel a bios- al a kétoldalas memóriát nem ismeri fel csak a két darab egyoldalast.Valamint post -oláskor FLASH CHIP NOT SUPPORTED hibaüzenet jelenik meg. Ezért vissza akarom tenni a 1011-es biost de nem bírom mert az afudos azt a hibát írja, hogy a 1011-es bios mérete nem egyezik a jelenlegi 1006 -os bios méretével. Ezt írja minden bios -nál 1007,1010, 1008, próbáltam újra a 1006-ost és azt sem engedi. Az EZ Flash azt írja, hogy flash hiba. Az asus updater ami még a 1011-es bios -al működött rendesen, most ha elindítom akkor vagy újraindul a gép, vagy egy csomó olvashatatlan hibaüzenet után kiírja,h nem asus alaplap van a gépben. Olvastam, h az awdflash segít de nekem ami bios van, ezért gondolom semmit nem érek vele. Próbáltam az afudos enginering verziót is, azzal sem jó.
    Szeretnék vmi megoldás találni a problémára. Ötleteiteket, válaszaitokat előre is köszönöm.

    A jó kislányok a menyországba jutnak,a rossz kislányok elérik amit akarnak!

Új hozzászólás Aktív témák