Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz arctalan #4652 üzenetére

    Ez az oc-leszoritós dolog nettó baromság, a keret nem jár az Asrock lapokhoz és az Asusnál is többet ártott mint használt. Ezek a deszkák (gyártótól függetlenül) irgalmatlanul sérülékenyek, hegyben áll a túlfeszített, sérült alaplap aminek nagy része user error (ha még a tied nem is az). Fent már ecseteltem, hogy nekem is jutott egy ilyen, de mivel szegről-végről szakmabeli vagyok, egyből átnéztem és meg is úsztam. Ennek tükrében halál rendesek, hogy a 14 nap után is foglalkoznak a problémával, mert itt külső sérülési nyom látható, amit pl az Iponnál simán el is utasítanának.
    Nincs az a gyártó aki egyenként teszteli a lapjait ez nem így megy :N Szúrópróba szerű tesztelés van.
    Több instalálást is simán bírnak. Én jellemzően csak Asrock lapokkal dolgozok nem volt velük semmi gond. A sajátomat is többször szétkaptam, igaz baromira figyeltem, mert ez a platform összehasonlíthatatlanul sérülékenyebb mint az am3+ vagy akár a Sandy, Ivy, Haswell Intelek.
    Az anygvastagság mind a lap, mind a procinál lecsökkent, nem elég stabilak és egy jobban lehúzott hűtésnél deformálódnak,de csak ha kicsit is rosszul teszed be a procit (1-2mm),már is kinyírod a lap érintkező tüskéit
    A nyagykeres behajózás álltalában 5-6 hétig is eltarthat, de ez nagyban függ a szállítástól is. Volt mikor az Asus 4 hét alatt cserélte a 290-emet és ebben volt egy oda-vissza út és maga a bevizsgálás

  • Gtaati

    őstag

    válasz arctalan #4652 üzenetére

    Hello! Hat sajnalatos ez a dolog barmibol is adodik. En konkretan nem tudom azt mondani h nalam barmi problema lenne nem szedtem szet a cuccot es amig nincs vele barmi gond vagy el nem adom nem is szeretnem megbontani:) Anyi tunt fel osszeszereleskor, hogy eleg passzentos a cucc es h ilyenre a 3570k-nal nem emlekeztem. En a lapomat hasznaltan vettem kb 1 honaposan es ha gond lett volna a leszoritoval akkor az gondolom az elso tulaj hasznalata utan kiderult volna.

    Hat neked kitartast es probald meg gariztatni adig meg ha van lehetoseg akkor egy egyszerubb lapot szerezz be es abban tudod tesztelni a procit es ha.nincs gond hasznalni mig ki nem derulnek a tovabbiak.

Új hozzászólás Aktív témák