Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz rob83 #3505 üzenetére

    Ez egy ördögi kör, mert ha még párezret ráteszek, H77 lapot is vehetnék, ami megint kicsivel többet tud. Úgy mint RAID, Intel Smart Response Technology, natív SATA3-ból is több van rajta, ha jól veszem ki. Itt írnak a különbségekről:

    http://www.avsforum.com/t/1414975/motherboard-choice-asrock-b75-vs-h77

    De akárhogy nézem, emiatt már nem módosítom a rendelést, mert ezek nélkül tudok létezni. Az ISRT például úgy működik, hogy RAID-be kell állítani a rendszer HDD-t és egy SSD-t, és akkor gyorsítani fogja a Windows, illetve a gyakran használt programok betöltődését.

    Csak szerintem én az egész Windowst SSD-re teszem majd (ha veszek valamikor), így nem igazán vágom, hogy mennyiben lenne jobb az ISRT, amiben a Windows úgy dolgozik, hogy HDD+SSD. Talán jobban kíméli az SSD-t és/vagy kisebb is elég belőle. Mindamellett a RAID-be állítás sem igazán jó nekem, mert inkább kell a SATA HotSwap.

    De ha nem SSD, egyelőre RAMDrive-ot is kreálhatok, ami gyorsabb a jelenlegi SSD-knél is.

    [ Szerkesztve ]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák