Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamaramadara

    csendes tag

    válasz Picturemaker #2826 üzenetére

    Ez a 785 17 E-ért határozottan jól hangzik. Integrált VGA és CF van, és ennyibe kerül?
    Miért? Gyengébb alkatrészek/csipszet?
    Vagy csak örüljek?
    Örülök :DD :DD :DD
    Pécsi boltban szintén nem láttam, de lehet, h. kénytelenek lesznek hozni nekem egyet :DDD

    CPU X4 640 BOX: feltételezem, hogy ~ 24 E forintos árával valamivel kevesebbet tud, mint egy X4 955 BE BOX, ami kb 33 E.
    De gondolom, nekem játékoknál nem lesz túl jelentős, és akkor így az (50 E-hez) maradék
    9 E Ft-hoz már csak...

    Mennyi is kellhet, h. 4 GB DDR3-at vegyek?
    És milyet érdemes venni? Na, ez tényleg teljes köd...
    A Kingstont sokan javasolták itt a fórumon, meg h. figyeljek, mert a CL 7 jobb mint a 9, mivel ez az időzítés (vagy mi) és minél alacsonyabb annál jobb a válaszidő...

    Azt hallottam, hogy kit-ben érdemes venni, mert azok garantáltan mennek dual channelen. De a kitek talán drágábbak is... És az is köd, hogy gyorsaságot nézve 2x2 GB v 4x1 GB a jobb?
    Félig laikus szemmel nézve a 4x1 GB-ból nagyobb sebességet nézne ki az ember, de ha nagy baromságot mondtam, kérem senki ne verje a falba a fejét (fejemet). :U

    MB: ASUS P8Z68-V PRO/GEN 3, CPU: i7 2600 k, RAM: 4x4 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz (quad kit), TÁP Corsair HX 850 W, Monitor: Samsung Syncmaster 24" SA450 + Diamond Pro 2070 SB, VGA: folyamatban

Új hozzászólás Aktív témák