Hirdetés

2014. október 24., péntek

Útvonal

Fórumok  »  Fáradt gőz  »  Arpa szembetegseg... (téma lezárva)

(#1) hBR

hBR
(tag)

Hail! Nemtudom ki mennyire ismeri ezt a betegseget (A`rpa) a szemhejon keletkezik egy piros folt ami aztan elegge faj egy ido utan.. Nekem jelenleg egy forro kamillaval atitatott zsebkendo van a fejemre kotozve egy sallal.. jelenleg ugy erzem mintha egy vizilo ulne a szemgolyomon olyan erosen nyomja.. raadasul csak 1 szemmel latok.. :P
szal ha valaki tud esetleg valami mas gyogymodot is erre akkor ossza mar meg ;] meg ha gondolja irja le a sajat jo kis jelenlegi betegseget ;]

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#2) Shim válasza hBR (#1) üzenetére

Shim
(őstag)
LOGOUT blog

orvos javasolta ezt a gyógymódot :F

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#3) JoHnni válasza hBR (#1) üzenetére

JoHnni
(senior tag)

Ez még a jobbik eset:DD, fateromnak belülre jött árpa hát műtét lett belőle

[Szerkesztve]

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#4) hBR

hBR
(tag)

nem.. .anyam... de ha jol emlexem akkor talan regebben is volt ilyen.. emlexek valamire regen hogy akkor is be volt kotve az egyik szemem egy napig vagy meddig...de nem vagom...
mind1 lenyeg hogy elegge szar ;]

(#5) Shim válasza hBR (#4) üzenetére

Shim
(őstag)
LOGOUT blog

nos akkor sztem elég egyértelmű, h egy orvos vessen rá egy pillantást.
vagy itt nézz körül és kérdezz: [L]http://www.hazipatika.hu[/L]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#6) guminyúl válasza hBR (#1) üzenetére

guminyúl
(tag)

Bár nem vagyok orvos, de szerintem két nap és elmúlik, ha kamillával törölgeted. Persze nem bele a szemedbe, hanem kifelé :) Kézmeleg vagyis nem forró kamilla a legjobb (A forró kamilla még rosszabb is). Milyen gyakran fordul elő ez az árpa Nálad?

(#7) hBR válasza guminyúl (#6) üzenetére

hBR
(tag)

Haat... nem olyan surun.. de azt mar vagom hogy ha tul surun elofordul akkor az lehet cukorbetegseg elojele is... :( de annyira nem lehet suru.. eddig egyszer volt es az is kb. 3-4 eve.

(#8) .:InnoMan:. válasza hBR (#1) üzenetére

.:InnoMan:.
(őstag)

Az egyik ösömnek volt ilyen ''baja'' hát eléggé nagy probléma ez sztem!
Ő vmilyen kenőcsőt használt!

(#9) hBR

hBR
(tag)

most levettem a borogatast a fejemrol mert eddig birtam.. kicsit meg piszkalom ezzel a kamillaval, de egyenlore mindent olyan fenyesen latok mintha a mennyben lennek.. meg olyan homalyosan is..

(#10) guminyúl válasza hBR (#9) üzenetére

guminyúl
(tag)

Hát, ha nagy és fáj nagyon, akkor irány a körzeti orvos vagy szemész (főleg, ha nem látsz :) , bár szerintem ez csak a szembekötéstől van/volt). Szerintem nem gáz, ismerek olyat, aki hasonló(ugyanilyen) problémával kűzd. Két nap kézmeleg kamilla borogatástól/törölgetéstől elmúlik. Ha orvoshoz mész és ad valamit, érdemes utánanézni mit is kaptál, mert nem biztos, hogy javít a dolgon. Zsebkendő helyett két pamacs vatta is megteszi hanyat fekszel és élvezed, hogy a meleg kamilla egy percig a szemeden van, aztán egy kicsit rányomva a vattát kitörlöd a szemed, vatta eldob, csere.

És nem bámulni a monitort egész nap. :((( :D

(#11) somé válasza hBR (#9) üzenetére

somé
(őstag)

A betegség rendes neve:jégárpa.A tavalyi évben 3x ''műtöttek'' ilyennel.Az alsó szemhély mögött egyre duzzadtabb lett,semmi nem használt,se kenőcs(szakorvos által írt),se más.Egy idő után ''betokosodott''-így mondták-(kis kemény hólyag szerű bigyulák)tehát maradt a beavatkozás.Helyi érzéstelenítés,felvágás,kikaparás-tisztítás:O.Az egész úgy 15-20 perc.
Hogy mitől?Nekem valószínű a huzattól,portól,mivel sofőr vagyok egy építési cégnél..

Keleti blokk, nyugati oldal - balkáni pocsolya.

Útvonal

Fórumok  »  Fáradt gőz  »  Arpa szembetegseg... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.