Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kean_Sorbo

    őstag

    válasz Sebestyen01 #7604 üzenetére

    Tanúsítom, sajnos ott voltam. Mire odaértünk ez első ellenfélhez (MBT/T-72A párossal), a csapatból hatan léphettek a garázsba. A tegnapi nap volt az első olyan alkalom, mikor én is azt mondtam, hogy most lett elegem és megyek inkább aludni (amúgy ha ezen átlépek, azt kell mondjam jól szórakoztam). :D

    Kedvencem mikor a BMD-s beírja ilyenkor, hogy noob team vagy sorry. Beszalad a lézerágyúk közé kilencvennel, mi meg védjük meg úgy, hogy nem is látunk senkit és semmit (gondolom mindenki találkozott már ilyennel).

    Kipróbáltam az AMD felvevőprogramját, amit nemeth989 ajánlott. Nagyon jó, nekem FPS esés nélkül rögzít FHD/60-ban. Sikerült is egy egész jó csatát felvenni, meglepően jó minőségben.
    Meg sok köszönet a PH-s tankosoknak a sok segítségért és tanácsért. Tudom néha olyan balfasz dolgokat tudok kérdezni, hogy utána én is meglepődök rajta. :B Külön köszönet weres78 kollégának, aki már párszor megengedte, hogy kipróbáljak egy-két tankot. Így vettem meg tegnap a Tájfunt, ami egy hihetetlenül jó gép. Csak ajánlani tudom én is mindenkinek. Nem gondoltam volna, hogy a WoT után még fogok játszani fixtornyos TD-vel.

    Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Új hozzászólás Aktív témák