Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    válasz bandiras2 #27006 üzenetére

    bandiras2:
    Köszi az ajánlást! Hétvégén nekiállok mindkettőnek.

    Locodol:
    Kíváncsi vagyok, azok után, hogy

    [SPOILER]
    Yukari ilyen szépen felkészült a lány-lány kapcsolatból és még azt a pingvint is oly gyengéden ölelgette, amin még érezte Nanyako testmelegét,
    [/SPOILER]

    Vajon lesz-e Shojou Ai a történet során? (Remélem lesz :K ) Nanyako! <3 :DDD
    Ez legalább kompenzálná ezt a mérhetetlen mennyiségű -férfi- buzulást a szezon során. Most már legalább elővigyázatos vagyok, mielőtt belekezdek valamibe, amit nem tudna feldolgozni a szervezetem.

    Glasslip:
    Ennek nagyon szép a grafikája! A történet alapja egyelőre nagyon sci-fi, de ezzel együtt nagyon várom, hogy mi sül ki belőle.

    Rail Wars:
    Ezt már csak vasutas mivoltom miatt is kötelező megnéznem, még az a szerencse, hogy sokkal kevésbé szól magáról a vasútról.

    [ Szerkesztve ]

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

  • unclefucka

    senior tag

    válasz bandiras2 #27006 üzenetére

    Na, le is toltam a Cockpit -et is, meg a Memories -t is.

    A Cockpit trilógia túl realisztikus volt. Elsőre nem is tudom hová tenni. Az animétől nem azt várná az ember, hogy nincs benne semmi furcsa, szokatlan, nem hétköznapi. Ezt megnézve nem mondja azt az ember, hogy jó-jó, de azért a valóságban ez nem történt meg, mert de, nagyon is. Mindazonáltal nagyon jók persze, de ez is egy egészen más műfaj. Ezt is ki kellett próbálni egyszer.

    A Memories már jobban tetszett. Különösen az, hogy CGI nélkül mennyire jó grafikát hoztak össze.
    A Stink Bomb meg fergetegesen szürreális, végig vigyorogtam az egészet. A Magnetic Rose izgi, még nem horror, de nagyon a határon van, tetszett. A Cannon Fodder viszont túlzottan kilógott a sorból, elgondolkodtató, de szórakoztatónak nem mondanám.

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák