Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz oriic #14505 üzenetére

    Egy mellé. :) Chihiro-t még nem láttam, helyette Vándorló palotát lestem. A Nausicaa jó volt, itt-ott kicsit fura, a vége meg nagyon le van csapva, ezért nálam egy olyan 7 pontos "hmm, jóó" plecsnit kapott. Azóta már kétszer láttam... A palotát szintén kétszer néztem meg. Ez utóbbi sokkal jobban tetszett, viszont ennek is le lett csapva a vége. Második újranézésre már több hibáját is felfedeztem, így a kezdeti "waaah, állatjóóóó, tíízpertíííz!!!" érzésből lett egy 9-es. :B Jelenleg a Laputa-val is így vagyok, még hagyom is egy kicsit "ülepedni".

    Többiek meg ne aggódjatok, az ÖSSZES Ghibli a listámon van (fejben), szóval majd idővel sorra kerül minden... :DDD

    #viktor900: Mivel elsősorban gyermekmese...? :U

    #Nova96: Legyek gonosz? Én a Fate/Stay night-ot is bőőőőőven hanyagolnám a helyedben. ;] (Na jó, ez azért annyira nem nehéz "olvasmány"... :P Nézzed csak.)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák