Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #7849 üzenetére

    Most már kiírom, innentől apróbb jelenet SPOILER előfordulhat, plusz már eléggé OFF! :P

    Én amondó vagyok, hogy egy szexjelenetnek is megvan a határa a jó ízlésen belül, amit nem jó, ha átlépnek. Ezt értem most az összes szálra (s bármilyen filmre, másik animére), nem csak Sora-ékra (bár ott különösen előjött ez, volt pár SZERINTEM igénytelen - pontosabban nem illett oda - dolog, mellesleg Haru ebben már idegesítően hülye volt, legyenek akármilyen érzelmei - bár még mindig nem volt Itou-kun. ;] ). Itt ez sajnos megtörtént. (Pontosan mi is? Perverz "kamera"szögek, a természetesen kötelező mellfogdosás/gyömöszölés külön mutatása, stb., sokkal inkább állítják be egy hétköznapi dugásnak, mint egy (romantikus) szeretkezésnek. Még ha a kettő között nincs is eget verő különbség (sőt), ahogy ezt megmutatják a közönségnek, nem jött be, kész. Nem mintha taszítana ( ;] ), viszont ötvenegyedszer mondom, nem illett a képbe. Tudom hogy borderline hentai, de ez tönkretette nálam.

    Bár ha úgy vesszük, műfajilag mindez még bőven belefért. Nyeh, prűd vagyok, ez van, de szerintem nem vagyok vele egyedül (mondjuk itt a fórumon lehetséges), aki megnézte volna akár ugyanezt a sztorit kevesebb "perverzióval". Bajos ez a műfaj, mert az ember nem tudja eldönteni, hogy most hentai-t néz (épphogy nem, bár gondolom ez a lényeg), vagy egy romantikus animét. Ehh, nem is hiszem, hogy túlzásba fogom vinni a ezeket, bár a Kiss×Sis legalább kellemesen elmebeteg volt, hasonlót ajánlhattok. :))

    "Az milyen?"
    Mármint a semlegesség, vagy az IRL? In Real Life semlegesnek lenni ilyen téren szerintem egyszerű. De ha eddig nem jött le, akkor ez már magánügy, vagy privát. :P

    #Crystalheart: ;]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák