Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silεncε

    őstag

    válasz myckey #46622 üzenetére

    Hát igen... Gyakorlatilag az egész harmadik rész egy mindfuck és semmire nem kapunk választ. Mi a phasz történik a 2.22 vége után (miután Mark06-al Kaworu leszúrta shogokit)? Hogy kerül Shinjigoki az űrbe az elején? Hogy lesz Mark.06 angyal? Honnan van a Wunder? Mi az a Vessel of Adams? Honnan szalasztották az Eva-08-at? Mi az a rohadt nagy FOGSOR a Föld kérgében? Mi az a Curse of EVA? Földobott egy csomó új dolgot, amiről aztán semmit nem tudunk meg (én értem, hogy Shinji látószögéből éljük át az egészet, aki frissen ébredt és nem vág semmit, de azért na...)

    Nagyon várom, hogy jöjjön a 4.0 és adjanak magyarázatokat, de félek is tőle. Legjobb esetben is 2 órába kéne belezsúfolni nekik egy normális trilógiazárást meg megmagyarázni a 3.0-t. Meg adhatnának Mari-nak is némi értelmet a fanservice-en kívül, de neki valszeg komoly szerepe lesz, lásd a képet Shinji anyjáról, ahol ő is látszik. A 4.0 első 10 perce egyébként szintén megtalálható YT-n, szép-szép (bár én már sokallom a CGI-t), csak... Nem látom ebből hogy akarnak kihozni egy EoE szintű filmet (vszeg sehogy amúgy...)

    Viszont a zenei anyaga büntet az új filmeknek. Pl: [link] [link] [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák