Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz Totheground #25177 üzenetére

    Pechemre rakerestem a wikin mi a bánat ez, hiba volt.. A tudatlanság néha tényleg áldásos...
    Egyébként ha nem is elsődleges értékmérő, azért sajnálom, hogy ritkábban lehet összefutni olyan SoL vagy komolyabb animevel, amiben a grafikai és a karakterdizájn szint is viszonylag magas. Szemben egy shounen ecchi vagy szimlán könnyedebb műfajba eső darabbal (ahol nem a sztori viszi el a hátán egyedül a művet. Bár nálam év animéjére esélytelen, de rajz tekintetében az általd gyakran linkelgetett Sakura is teljesen rendben van). Hype vagy sem, ebből a szempontból szvsz SAO viszonylag kiegyensúlyozott (Még ha a 2. fejezete nem is tartja meg az első szintjét).

    Amúgy a multiplex mozik is lassan tehetnek egy szívességet. Az arcodba nyomnak 20 perc előzetest és reklámot (a film erejére a füled dobhártyát már csak nyomokban tartalmazhat, ha nem fülessel vagy füldugóval ülsz be). Haverom unszolására megnéztük a Robotzsarut (sokkal rosszabbra remakere számítottam, így kicsit kellemesen csalódtam). De a vetítés alatt legalább 5-6 alkalommal szimplán elnémult a hang akár több másodpercre is és nem ez az első ilyen film..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák