Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz MegalodonS #5458 üzenetére

    Akkor hadd meseljem el az esetet ami pont ma reggel tortent. Sajnos nem egyedi...

    Ugyanazt probalom mint minden reggel, nem megvarni mig a kocsisor elkanyarodik, hanem atmenni, amikor atferek. Siman at is fertem volna ha a kedves angol fiatalember nem lep oda a gazra es nem fordul olyan szuk ivben amilyen szuk ivben csak tud. A szokasos musor dudalas, mutogatas, orditozas megint elkezdodott, gondoltam en sem maradok ki belole. Sokat mondo volt az udvarias valasza: "Foreign mothafucka shit!"

    Vagy del-londonra nem igaz amit irtok vagy velem van nagyon nagy problema.

    Illetve velunk, mert a lakotarsamat meg tegnap a Victorianal egy bicajos utotte el majdnem... Ejfelkor az utcak teljesen uresek, megy at az uton. A biciklis arra nem vette a faradtsagot hogy 20 centivel kikerulje, inkabb elkezdett osztani...

    Egyebkent a mellekutcabol kiengedesrol jut eszembe meg egy. Autoval voltam, megalltam a fouton hogy kiengedjek egy autot a mellekutcabol. Hat majdnem csatt lett belole, mert a mogottem jovo ugy gondolta, hogy o nem akarja kiengedni es engem kikerulve tovabbhajtott. Eppenhogy sikerult elkerulnie ket utkozest, nagyot kellett rantania a kormanyon a szembe jovonek, meg satufek a mellekutcabol kikanyarodonal.

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák