Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    Sziasztok,

    Biztos van kozottetek IT-s, szoval hatha valaki tud segiteni. :R
    Anno "otthon" (bocs mar 10 eve UK-ben elek, igazabol ezt hivom otthonnak mar) rendszergazda es IT technikus voltam. :K
    Amiota kint vagyok karbantarto (angol papirokkal villanyszerelo + magyar de hivatalos forditott villamosgepszerelo) vagyok...lenyegeben akarhogy nezem lassan eljutottam anyagilag oda ahonnan nincs feljebb a szakmamban, max managernekent, de koszi kihagynam az ilyesmit.
    Full magantol felek, mert ha megint beut a Covid OhMacro akkor majd otthon nezhetem a falat.

    Szoval kacsingatok vissza az IT-re, azon gondolkodom kellene egy par IT-s online course-t csinaljak, hatha eltudnek menni egy 1st & 2nd line supportosnak kezdesnek.
    Onnan meg majd latom merre tovabb egy kis ido mulva.
    Mit javasoltok, CompTIA-n gondolkodom, van-e barmi mas amit erdemes lenne?
    Barmi johet ami miatt nem kell college-ba menjek, otthon megtanulhato es ad a vegen vizsga utan papirt.
    Az irany "passz" elakarom felejteni egy ideig a WC technikus allast amibe ujra es ujra bele huppanok...pedig most dolgozom mar a 4-ik nagy cegnek az elmult 10 evben mint karbantarto.

    (Jelenleg egy nagy datacenter+call centernek melozok mint karbantarto, de az eletem arrol szol, hogy hany WC van bedugulva es napi szintu WC uloke cserevel utom el az idom...eddig akarhol voltam valahogy mindig resze volt a karbantartasnak egy par eldugult WC vagy torott csap stb)

    Ettol fuggetenul csinalok private melokat tovabbra is, de ott aztan senki WC-jet nem javitom meg :DDD

    ...

Új hozzászólás Aktív témák