Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alton1978

    tag

    válasz emvy #11884 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm srácok a tippeket! :DD

    Rajta leszek, hogy mihamarabb megcsináljam a portfólióm, de ezzel kapcsolatosan...nem lenne esetleg célszerűbb egy saját blogot vagy honlapot csinálni, s ott közzétenni az eddigi munkáim ? :F

    Eredetileg nem grafikusnak képzem magam, hanem modellezőnek, bár a bevilágítás és a textúrázás is fontos számomra, s ha mondjuk nem reklám ipar, vagy játékipar, az egyáltalán nem baj. Ugye, ma már mindenhol ( orvostudomány, építészet, autóipar, ruhaipar...stb.) szükség van a 3D-s modellekre. Igen ám, csak ez is rettentően szerte ágazó: Hard Surface, Organics, Environment, Mechanical....stb. Szóval nem egyszerű! Mert hiába is sajátítottam el az alapokat kitűnően, és bármit lemodellezek.
    Hülyén nézne ki, ha az anyagomban jószerivel csak Arhitekturális meg bútor modellek szerepelnének, s azzal jelentkeznék egy például...a Rollys Royce-hoz. Most csak mondtam valamit !
    Szóval - szerintetek - a portfólió úgy jobb ha "mindent bele", vagy úgy ha specifikus !?
    Esetleg jobb "ilyen" és "olyan" portfóliót csinálni!?

    Freelance tapasztalatok esetleg vannak? Érdemes belevágni...? Mármint angliai viszonylatban kérdem...

    Még egyszer köszi srácok a választ!

    Üdv!

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

Új hozzászólás Aktív témák