Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RpPRO

    őstag

    Whoa! Van ilyen totyik is? :DDD

    Tanacsom, amit fogadjatok meg: addig dolgozzatok kint, amig csak lehet, elvezzetek az eletet, utazzatok es fenykepezzetek sokat, imadnivalo hely ez az Anglia. Londonban meg egyenesen MINDENT megtalalsz.

    En 2000-tol voltam kint masfel evet, helyi 47 ora melo egy Reading belvarosi gyorskajaldaban, volt kis magyar kozosseg, osszetartottunk. Zenekart csinaltunk par helyi angol sraccal, vasarnaponkent kocsit bereltem es beautoztuk Del-Angliat, Wales-t. Londont jobban ismerem, mint Pestet. Voltam a Wembley-ben is koncerten. Diploma befejezes miatt jottem haza, nincs nap, hogy ne gondolnek ra, eletem legszebb idoszaka volt. Kar, h vege. :O

    Ha tobben osszealltok, minden koltseget lehet csokkenteni, hisz tudjuk, nem olcso hely, de nem is szabad semmit atszamitani.

    Regen Londonban volt magyar buli, ahol az aupair csajok osszejottek, magyar zene volt es fontert vetted a sort. :DDD Most is van meg?

    Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

Új hozzászólás Aktív témák