Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petek

    tag

    En is kevesebbet vagyok itt beteg, vagyis inkabb semennyit. Otthon tavasztol telig allergias voltam, itt meg semmi... Mar csak ezert sem mennek haza....

    MegalodonS: De van olyan, ugy nevezik kulfoldi letelepedes, en intezem amint meglesz az utlevelem, mert le kell adni a szemelyit es a lakcim kartyat, ezzel megszunik minden fele tartozkodasi helyed otthon. Sajnos nincs mas valasztasom, mert amig van lakcimem, nem mehetek haza az angol rendszamu kocsimmal a kormany legujabb ''adocsalokat'' sujto torvenye miatt. Nagykovetsegen is tudod amugy intezni, 34 fontot kell fizetni erte, otthon ingyenes...
    Ezek utan senki nem mondhatja, hogy a nagykovetsegeket az otthoniak adojabol tartjak fonn, vagyis en tenyleg nem veszek igenybe semmit otthon, igy nem is fogok adozni nekik az itteni jovedelmembol barmit is talaljanak ki. Ha mas nincsen akkor felveszem az angol allampolgarsagot 2 ev mulva. Es most rohogjetek ki, de egyetemista koromban meg almomban sem merult fel, hogy kulfoldre megyek, sot, teljes szivvel tamogattam Orbant. Igen felvallalom, ahogy azt is, hogy most meg le tudnam k....i

    In vino veritas

Új hozzászólás Aktív témák