Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    Ma volt egy kis élmény egy csoda Samsunggal.
    Beszélgetünk, egy kollégámmal egyszer csak azt mondja mutat egy képet, erre nyomkodja a telót majd lerakja az asztalra.
    Látom ott a galéria, de kép nincs megnyitva... úgy 10 mp után azért rákérdezek, hogy - na mutatod a képet?
    Erre azt mondja, hogy - már tölti a telefon csak lassan hozza be nem tudja h miért, de egy ideje már ilyen.
    Háát erre nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek.... komolyan ennyire gyenge készülék ez az S4?
    Azt hiszem w333 mondta, hogy nem rossz telefon az s4. Hát ez már a 2. S4 ami ennyire gáz.
    mach tech-en voltunk és volt pár érdekes dolog amit lehetett fényképezni.
    Na amit művelt ott az S4 az kritikán aluli volt. Már máskor is összehasonlítottam a lesajnált M8 kamerájával, de az hogy rossz fényviszonyok között vállalhatatlan képek lesznek az elég gáz.
    Igaz, hogy most én se telefonnal fényképeztem, de szegény srác gyakorlatilag nem tudott egy normális képet csinálni. Természetesen a hTc-ről gyakorlatilag nem hallott és azt hitte egy feltörekvő kínai márka :W
    Az emberek a tájékozatlanságuk miatt megveszik a sok hulladékot, és ez eléggé elkeserítő mert az a márka ami igazán leteszi a minőséget az asztalra, elveszik a marketing dömpingbe és szépen megfojtják a nagyok.
    Remélem azért nem lesz igazam és az M10 is úgy sikerül, hogy mint tudatos vásárló megint a hTc-nél maradjak. :)

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák