Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    A következő jelenséggel kapcsolatban lennék kíváncsi a véleményetekre.
    (Ha jó topicban kérdezek. Ha nem, hova menjek? :B )
    Adott egy Lark Freeme 7.60 tablet, a leírása szerint BoxChip A10 Cortex A8 osztályú, 1 GHz procival.
    De elvileg tökugyanaz a Bluepanther Voyager S, amiben meg A13 proci van a leírás szerint.
    (nem tudom, a proci mennyire számít)
    Úgy került hozzám, hogy az android felikratnál megállt a boot.
    Olvasgatva azt írták, ugyanaz mint az OV-TB-08 II, annak a romja kell rá, mivel a gyártó nem ad ki romot.
    Azt rátolva ugyanaz, bootkor kifagy (azazhogy nem megy tovább).

    Adalék: eredetileg nincs magyar nyelv a Larkon, lehet, megpróbálták mókolni, nem tudom.
    Azt az infót kaptam, hogy egyszer csak megállt. Viszont maradt benne egy kártya, amin láthatóan mentés volt, utólagos infók szerint megcsinálni akarták. Viszont ha nem megy, akkor ugye megcsinálni sem lehet, mert ez a típus nem nagyon akar recovery módban indulni + és on -ra.

    Rátolva bármi más romot, a készülék megy! Csak a sajátjával nem.
    Nem hibátlanul, de megy - eltolva a kijelzés, érintő nem reagál, de megy.
    Nagy nehezen találtam itt olyat, amivel már megy az érintő, de eltolva, és végül ráakadtam egy olyanra is, amivel "tökéletes", és van benne magyar nyelv is, néhány feliratot kivéve teljesen magyar. (az A13 M-726 TIA 06 27 3 ami bevált)
    Általánosságban, minden rom amivel megy kisebb mint az overmaxos.
    Lehet hogy sérült a rom helye? (nem vagyok android guru, elnézést a béna fogalmazásokért)
    Ez később okozhat gondot?
    Vagy valamit átírtak?
    Az SD-n levő frissítést rátoltam "jó" rom és CWM után, a hagyományos fagyás fogadott ismét.
    Honnan lehet megtudni hogy sérült-e egy ram/rom/nemtudommi egy területe?
    Hova megy a rom, azt a területet használja más is (pl. programok, vagy a júzer tárolásra, stb.)?
    Összességében, mi a véleményetek az esetről?
    Illetve, ha már 1000 kérdésem volt, plusz egy még remélem belefér: mivel tudom megnézni hogy stabil-e a rendszer, és mennyin megy a proci?
    köszönöm

    Postázást nem vállalok.

Új hozzászólás Aktív témák