Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeoPhoto

    tag

    válasz justaview #30273 üzenetére

    Partial refund szokott sikerülni, de általában minimálisat adnak vissza és utána gyakorlatilag bukod a garanciát, hiszen már valamennyit visszaadtak. Ha kötöd az ebet a karóhoz, akkor küldheted vissza a telódat, ami kb. 3000 forint alaphangon, és várhatsz hogy oda is érjen, akkor talán visszaadja a PP a pénzedet.

    Ilyen nagy értéknél célszerű jól választani, hogy lehetőleg ne legyen probléma később. Nekem egyszer sikerült belenyúlnom a tutiba, egy szériahibás telefonnal (Tinji Titan 2 vagy mi a fene volt), és sajnos egy topiktársat túráztattam meg vele amikor eladtam neki (nem volt szándékos), mire kiderült, hogy minél tovább használod annál jobban villog a képernyője, a használhatatlanságig fokozódva. Elsőre azt gondoltam, hogy legyen partial refund, és eladom alkatrésznek, de a 40 dollárt sokallták, ezért addig nyaggattam a PP-t amig azt mondták küldjem vissza. Megadtam nekik a tracking számot is végül visszakaptam a pénzt, de tényleg tortúra volt, viszont senkinek nem akartam rosszat egy ilyen telefonnal.

    Visszatérve a topic lényegére is, szerintem ezek a kínai telefonok nagyon jók, csak tényleg ki kell választani a megbízható márkákat. A Newman N1-esemre még update is jött 4.1-re, meg XDA fóruma is van, és már 8-9 hónapja teszi a dolgát rendesen, már megérte az árát.

Új hozzászólás Aktív témák