Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RVR400

    veterán

    válasz wwenigma #90638 üzenetére

    Tőlem kisebb faluban szerintem innen nem sok ember lakik... ;) A 900-as 3G hiányát eddig kb 10-szer vettem észre, és 1.5 éve használok olyan telót, ami nem tudja. Jah, legyen kevesebb, mert ebből 5-ször olyan helyen voltam, ahol az Optimus 3D-m is csak 2G-n ment, pedig az 900-as volt.
    Természetesen ez is lehet szempont vásárláskor, csak túl van fújva. A 4G-ről nem tudok nyilatkozni, biztosan szép meg jó lesz minden, csak ez is tipikus dolog, hogy fejlesszünk mindent a legjobbra, me' az kell a parasztnak. Jah, hogy nincs is mobilnete, vagy épp lezabálja fél perc alatt a havi 200 megáját, az nem baj, de lassítva is megy, osz' látod kíirja, hogy 4G. Nyilván az emberek kb 5%-ának talán jelent majd valamit az ilyen kicsinyes dolgokon túl is, de valljuk be, a 95%-nak csak arra jó, hogy a vonaton, meg az autópályán (speciel vezetés közben mondjuk nem tudok netezni, ha meg nem egyedül vagyok, akkor általában próbálok az emberekkel offline kommunikálni) hamarabb betöltse a boon.hu-t. :DDD

    (#90639) berek21: ...akkor kb éppen a normál ára körül lesz a teló, ahogy az alin a féláras termékek kb 90%-a...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák