Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stmiklosi

    tag

    Szevasztok!
    Ugyan kifutott típusnak tűnik, de itt-ott rendelhető még a számomra ideális méretű, megfelelő tudású JiayuG2, 1GB-os változat, 512-es nem javasolt. Nekem 1 korábbi mellé most januárban érkezett (nagy a család) még 2db. És akkor amiért írok.
    Meglepetésként hatott, hogy az egyikre a korábban jól teljesítő magyar romot téve eltünt a WiFi és BT. Nem rövid idő alatt derítettem ki, hogy a korábbiban és most az egyikben 6620-as WiFi/BT chip, az egyik újabban 6628-as a chip, amihez más driver kell.
    Spanyol honlapon találtam hozzá ROMot, Laslie "magyarította", ez hozzáférhető, így már egy hibátlanul működő készülék faragható belőle.
    Alapelvem egy ideje: csak olyan készüléket szabad/érdemes vásárolni, amelynek gazdag "topicélete" és támogatottsága van, akkor előbb-utóbb minden problémára lesz megoldás.
    Ennek szellemében kívánok mindenkinek igényéhez, elvárásához képest eredményes keresgélést.
    Üdv: StMiklos

    Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

Új hozzászólás Aktív témák