Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janosgal

    tag

    Sziasztok!

    Bővebb tapasztalatok a TCL Idol X-ről, akit érdekel:

    Július 30-án rendeltem az Anteliferól 313 dolcsiért akcióban, ingyen HK postával.
    1 hét semmi változás után, disputot emlegetve fel is adták. Csütörtökön kaptam kézhez.
    2. kínai okostelóm. Az előző egy ZTE v987 volt. Ehhez fogom hasonlítani.
    Nagyon vékony és iszonyat könnyű a telefon. Az összeszerelés nagyon jó, nem recseg ropog.
    Nem lehet levenni a hátlapot, a simek 2 oldalt vannak, és nincs benne sd kártyahely.
    Képernyő FULLHD, gyönyörű, de sokkal többet nem ad mint a ZTE HD kijelzője.
    Használat közben akadásmentes. Android 4.2.2-vel jött, angol és kínai nyelvvel, google szolgáltatások nélkül.
    Rootolva sem volt. A rootolás sikerült, ezután feltettem a play áruházat ás társait. A gyári recovery nem 'tyúklábas'. Jelenleg angolul használom. A gyári launcher kicsit furcsa, szokni kell.
    GPS: Net és mindenféle buherálás nélkül kb 1 perc alatt talált 6-7 holdat az erkélyen a 3 betűs progival.
    Hosszabb úton még nem voltam vele.
    Kamera: Sajnos visszalépés a ZTE-hez képest. Mosott,életlen képek, kevés állítási lehetőség a gyári szoftverrel. A videó felvétel egy fokkal jobb, de nem éri el a ZTE szintjét.
    Simkezeléssel nincs problémám, upc-s (vodafonos)net tökéletesen működik, tudja a 900MHz-et is 3G-n.
    Ami igazán meglepett hogy használható fülest adtak hozzá, erről nem is álmodtam.
    Összességében nem bántam meg a cserét, amiben gyengébb(akksi, játékok, fényképező) az nekem annyira nem fontos.
    Ha valakinek még van kérdése, szívesen válaszolok.

    Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

Új hozzászólás Aktív témák