Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszito

    senior tag

    válasz LionRampant #29054 üzenetére

    Üdv! Véleményem szerint ZOPO ZP910 a te telefonod. Pontosabban valamelyik OEM változata, ami gyakorlatjlag 100%-ig ugyan az, csak a caesar a9600-hoz 2db 3000-es akkut kapsz, míg a zopohoz "csak" 1db 2300as akkut mellékelnek. Ezzel az erõforrás probléma meg is van oldva.. fõleg ugyebàr játékra. Következõ érvem az az, hogy ezek a jelenlegi SoC-ok nem fullHD re vannak kitalálva. Szerintem a qHD felbontás elég játékra, ugyebár ebben az árkategóriában, amit megadtál. Ez egy 5.3"-os os telefon, melyre már azt lehet mondani, hogy kényelmes mind játékra, mind böngészésre. Az MT6589 pexig tökéletesen kihajtja a játékokat. pl Real Racing 3 vígan akadásmentesen megy som ellenféllel is, porban is füstben is. Én elhiszem, hogy fullHD ben sokkal szebbek a játékok, de azt 50-60k ért egyik telefon sem bírja meghajtani. Egyébként ez volt az én szempontom is, és mindezek mellett csodajó videòt is készít. Bátran adom a szavamat a Caesar A9600 mellett, amely Hero H9500+ néven is elérhetõ. Mivel OEM Zoporól van szó, a minõség garantált!

    Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

Új hozzászólás Aktív témák