Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • benceman00

    tag

    Végre megjött a a ZTE V5 pro (n939st). Pár óra nyomkodás tapasztalatai:

    Dobozból kibontva első ránézésre nagyon szép de hát ugye ízlések és pofonok. Ami másodjára szembetűnt, hogy nincs hozzá fülhallgató?! :O Fogása nagyon kényelmes és elég könnyű a telefon ahhoz képest, hogy fém. Első indításra már ázsiai örömlányok fogadtak :D van pár gyári app a romban ami szereti dobálni a reklámokat, ezeket le lehet tiltani de azért egy rom csere oldaná meg szépen a dolgokat.
    Gyorsaságról nem tudok mit írni de szerintem felesleges is, teszi a dolgát ahogy kell, minden fut akadás mentesen.
    Nubia ROM-nak van pár hiányossága azért pl.: nem tudom csak rezgőre állítani a telót ami nekem elég fontos lenne. csengőhangok kínaiul vannak benne, pár almenü angol.
    A GPS kb 20 másodperc után jelet fogott a testben de még iGoval nem próbáltam ki de biztos jó.
    Akksi nálam másfél napot bírt ki úgy, hogy azért nyomkodtam meg telepítettem az appokat rendesen.
    Kamera szép képeket csinál akit érdekel esetleg privátban küldhetek párat.
    Kamera alatti LED átlagos fényerejű.
    Fingerprint jól működik kétszer rákoppintom az ujjam és be is enged.
    Notification led a home gomb ami viszont csak kék színt tud sajnos.
    Aki két simre pályázik az felejtse el az sd kártyát, mert vagy 2sim vagy 1sim 1sd.
    Ami picit zavaró, hogy az sd és sim tartó keret külső borítása kicsit lötyög és mivel fém zörög néha ha rezeg a telefon.

    Összességében nagyon jó kis telefon de egy rom csere még dobna rajta.
    Aliról rendeltem,167 dollárt fizettem üvegfóliával és DHL postával együtt. Track szerint 9-én kapta meg a DHL, 12-én már átadta a futár a telefont nekem 16 ezer Ft ellenében.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, ASZPi

Új hozzászólás Aktív témák