Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Gyerekek! Feltelepítettem ma a Crusade of Destiny nevű (talán) legelső igazi 3D-s RPG game-et a Defy-omra, egyszerűen tátva maradt a szám! :Y Nem 1000 éves, felülnézetes, ZX Spectrum időket idéző cucc, gyakorlatilag olyan, mint az Oblivion vagy Fallout 3 PC platformon, csak nyilván nem olyan összetett, és nem tudtak annyi mindent belepréselni a programozók. Eszméletlen jó inventory, eszméletlen jó spell-tree, és igazi 3D-s felület, karakter, stb. Itt egy yt videó róla:

    [link]

    ( http://www.youtube.com/watch?v=h4aZllbFIfM )

    Aki teheti, próbálja ki, eszméletlenül ott van a szeren!

    Üdv: Bepe

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    A GTA3 v1.2 "kissé" akadt a Defy+omon (TI OMAP3620 1 GHz + PowerVR SGX530) még az XDA-ról leszedett grafikus hack programmal is, ami tudja butítani, most rakom fel a v1.3-as verziót, hátha orvosolták benne azokat a brutális laggokat gyengébb vasakon. Ilyen hardvernek azért butítva vinnie kéne, no de mindjárt tesztelem az új verziót.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Feltelepítettem a GTA III-nak az 1.3-as legújabb verzióját most a Defy+omra, újraindítottam a telót, lentebb húztam a grafikai beállításokat, és ez már megy szépen, nem láttam ilyen hatalmas beakadásokat, egész játszható. Ez pozitív, de még tesztelés alatt áll.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Kinek melyik Clock widget van fent, melyikre esküsztök? Nekem a Sense Anal. Clock Wdg. Dark lassan frissíti néha az órát, van, amikor felébresztés után akár 10 percet is késik egy darabig. :F Van, amelyik gyorsabban update-el? És egy jó performance mutató is kéne (memory, SD, battery, ilyen kis piktogramokkal, de az sem lenne baj, ha bele lenne olvasztva a clock widget-be a performance monitor, mint a sense dark-nál). Más: iGO MyWay EU 2012 térképpel fent van, most megyünk majd Páromékkal Montenegróba, és tesztelem. Van valakinek tapasztalata vele? A határnál is jól mutat mindent? Mert azt hallottam, hogy ott nem olyan pontos és részletes.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Aktív témák