Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.NX

    addikt

    válasz WhiteWalker #166743 üzenetére

    Nem kell túlbonyolítani:
    Nekem ez a legegyszerűbb Revanced build vált be egyelőre.
    https://github.com/shekhawat2/RevancedYT/releases
    Minden eszközömről töröltem a korábbi Vancedeket, tiltottam, töröltem a gyári Youtube-ot és install microG, install RevancedYT --> enjoy.
    Ha kedvem szottyan frissíteni, csak felrakom a legújabb release-t.

    Elfogadom a sütiket.

  • crok

    Topikgazda

    válasz WhiteWalker #166743 üzenetére

    Na.. a ReVanced Manager(ek, mert ugye vannak fork-ok is..) arra való, hogy vagy már letöltött vagy általa letölthető alkalmazások APK-it szétpattintsa és a ReVanced patch set-el patch-elje majd összelegózza neked egy telepíthető APK-ra. Van patch rengeteg alkalmazáshoz (cca. 60-hoz és ebből a nem rövid listából csak egy a Youtube..) és a ReVanced manager update-et akkor mutat ha a patch-ekhez van update. Leszeded a patch set-et és ha akarod csinálsz új APK build-et és frissíted az alkalmazásod ami patch-elve volt vagy nem. De ebben nincs úgy nagyon más, teljesen más a koncepció (nem véletlen, hiszen nem akarnak abba a hibába esni amivel megfogta a Vanced Team-et a Google).

    Hogy kinek mi a legegyszerűbb megoldás azt egyéne válogatja.. van, aki a ReVanced patch-elt Youtube-ot használja Premium előfizetés mellett is és van aki viszolyog már a gondolattól is hogy a Google kiherélt alkalmazását kelljen használnia és inkább NewPipe-ot vagy más alternatívát használ. Nincs univerzális igazság vagy univerzálisan legegyszerűbb megoldás. Nekem pl. marhára mindegy hogy magamnak patch-elem ha baja vagy nyűgje van (telefonon, tableten vagy akár PC-n Win-en, Linux-on, MAC-en..) vagy frissítés van vagy az előre készített GitHub repo-kból teszem fel ha van kiadás vagy ha valami nyűg van pl. GitHub reg. után fel lehet úgy iratkozni hogy kapj értesítést ha van release build, a j-ch félét használom teszteszközökön és teljesen jó, nem automatikus a build hanem akkor van mikor érdemesnek találja a srác hogy csináljon build-et (vagy mert gondok voltak és van új patch vagy van app frissítés amiben van hibajavítás és akkor csinál egy új build-et, etc.. aztán a shekhawat2 féle az heti kétszer automatikusan generálódik ha ultra up-to-date akarsz lenni de nem akarod magad build-elni.. szintén automatikus viszont sokkal több alkalmazást build-elő repo a Revanced APKs, ott pl. Facebook Messenger, Reddit, Spotify, Twitch is készül.. Meg pl. a A MIUI.HU csapatnak is van egy Revanced változata, saját magyarosítással. Régi droid főverziókra meg van külön manager etc. mert ott meg inkompatibilitás van (pontosabban a Youtube alkalmazásban megemelték a minSDK-t és már csak 8 (Oreo) és felette működik).

    Szóval nem nagyon van legegyszerűbb mód :D

    Itt összeszedtem a dolgokat amiket én érdemesnek találok arra hogy le legyen írva egy helyre, keresd a "Lustáknak" részben a letölthető GitHub-on build-elt megoldásokat ha nem akarod magadnak feltenni. Összeírtam pár MicroG-t is (van vagy egy tucat féle mostmár, már-már azt mondom átláthatatlan.. az írásom is mert annyit és annyiszor változik hogy nem egyszerű lekövetni kivel mi történik, ki mit hagy abba ésvagy vesz át, etc.).

    Vagy ahogy Dr.NX írja: kiválasztasz egy prebuilt-et aztán felteszed, alkalomadtán meg frissíted.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák