Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz brd #97059 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ.
    A törléssel az a probléma, hogy a legtöbb alkalmazást nem tudom, legalább is hagyományos módon, a legtöbbet kiszedtem az automatikus indulásból, valamelyiket a kingroot segítségével, de hát ha nem azokat, akkor valami mást indít el (pl. mtk logger, exchange, böngésző-alap, amit nem is használok, de törölni se lehet, one time init, google partner setup, galéria-ezt is csak akkor kéne megnyitnia, ha épp ott vagyok) és ezért eléggé leterhelődik. A vicces egyébként az, hogy ha van egy gyári visszaállítás csinálva és semmi sincs letiltva, akkor még mint ha gyorsabban elindulna, mint ha kiszednék néhány alkalmazást az indulásból, amik egyébként egyáltalán nem szükségesek a telefon alapvető működéséhez (vodafone-os appok, google hülyeségek és kb. ennyi) így ezt se értem, meg ugye azt is mint amit említettem, hogy ha kiszedek valamit, akkor helyette elindul valami más, ezért is szeretném inkább lecserélni az egész rendszert, mint tovább kínlódni vele.
    Az appokat köszönöm, még a mai nap kipróbálom őket, az hogy fizetős-e vagy nem, az nem probléma, bár úgy láttam tényleg van ingyenes verzió belőlük, bár gondolom az funkcionalitásban jóval szegényebb és reklámmal is tele van, ami szintén probléma, ezért is lenne jó még a rom csere, mert elméletileg azzal a reklámok eltüntetése is megoldható, csak ugye ilyen custom rom-ok nem minden telefonra vannak.
    Ezt a CyanogenMod-ot is nézegettem, de hát ez is mindent támogat, csak azt nem amit kéne.

Új hozzászólás Aktív témák