Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    My Phone Elplorer-ben felírtam az összes névjegyet a "phone"-ba (nem google, nem sim), leszinkronizáltam a telefonnal. Sim kártyát cseréltem, és most nincs sehol! (új a telefon, nem volt még benne névjegy)
    ExDialer-t használok.
    - nem lehet a telefonban kiválasztani a phone névjegyet
    - ha nincs sim kártya, akkor benne van a phone-ban, látszik minden
    - megjelent olyan is egy másik sim variációban MPE-ben (PC-n), hogy "phone (local phone)
    - ha van bent sim kártya és létrehozok egy névjegyet a telefonban, a kiválasztásnál hogy hova mentsem, olyan opció van csak hogy:
    ...- sim1
    ...- sim2
    ...- Phone (local phone)
    ...- google
    Már megint ez a local phone. Olyan nincs hogy sima phone! Átnéztem már minden beállítást!

    Nagyon remélem hogy nem arról van szó hogy minden simkártyához külön újra kell írni a névjegyeket! :A
    - cserélgetnem kell majd a sim-eket, fontos hogy legyen egy központi névjegy amit sim-től függetlenül mindig, és ugyan azt eltudok érni!

    -------

    Szerk.: A gyári contact menüben:
    - Contact to Display, Phone kiválaszt : ninsc találat
    - Contact to Display, Customize, Phone (phone-only, unsynced), All contacts kipipála: Így már megy! Lát mindent.
    - Ennek ellenére ExContact-ban, myphone explorer-nél továbbra sincsen kiválasztható "Phone" opció!
    - De ha újraindítom a telefont, megint nem lát semmit, a gyári névjegyeknél sem.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák