Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • No.01

    őstag

    Sziasztok,

    Epp tablet vasarlas elott vagyok/voltam de sikerult kicsit osszezavarodnom.
    A kisebb egykezes tabletek erdekeltek igy elso korben a Nexus jott szoba, de hamar kikerult a kepbol mikor kezbe vettem a 8,4-es Samsung Tab Pro-t. Minden szep es jo volt mikoris a heten elmentem megvenni. Epp kifogytak belole (249EUR) de helyette ott diszelgett az uj 8,4 Tab S ami ahogy az itteni ill a GSMarenas tesztben is mondjak a kijelzojevel levett a labamrol. (tudom tudom sokak szerint tulszaturalt es tarsai, de nekem igenis nagyon tetszik. NO flame!)
    Maga a szinek mar kevesbbe az szajizem a hatlap pedig vegkepp tavol all tolem... Meg jo h azt nezem a legkevesbbe :DDD

    A kerdesem csupan annyi, h miben kulonbozik a Pro es az S valtozat a kijelzot leszamitva?
    Mert az tenyleg hibatlan, de ha hardwerileg a Pro nem kulonbozik vagy csak minimalisan ter el az S-ben levotol akkor szvsz marad a regebbi varians mert hiaba egyedulallo es megkapo az AMOLED szamomra nem biztos, h er 150EUR felarat.
    Hosszutavra tervezek igy ha HW-ban jobb az uj akkor nem variallok kifizetem a 399EUR-t, de jo lenne tisztaban lenni es a specifikacioban feltuntetett chipset / CPU / GPU nekem nem sokat mond :U

    Segitsegeteket, valaszaitokat elore is koszonom!

Új hozzászólás Aktív témák