Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paul911012

    csendes tag

    válasz rlazar #7 üzenetére

    Köszi az infókat :) Én is a minidealon találtam jó áron és az oldalt is megbízhatónak olvastam, annyi hogy talán ha futárszolgálattal hozatom talán nincs a 27% rajta de ha igen még úgy is megéri :) a 4.4 re meg még tudok várni vagy az angol verzióval is el lehet lenni :)

  • amoia928w

    újonc

    válasz rlazar #12 üzenetére

    Nos, további információk egy javításra visszaküldött AMOI A928W telefonról.
    A készülék jó négy! hónap utánvisszajött a javításból. Időközben számos levélváltás történt mert a kereskedő elküldte a helyi szervizbe és nem sok mindent tudott róla. Szóval megjavították, majd teszt közben kiderült, hogy "hizlalja" az akkumulátort, ráadásul amivel visszaküldtem, az már hízott volt. :K Akkor közöték, hogy vegyek egy új akkumulátort, mire én megírtam, hogy nem veszek, mert szerintem benne van a garanciában akkumulátor esetleges hibája is. Ezt elfogadták, de jelezték, hogy miután ezt a telefont már nem forgalmazzák, ezért nincs raktáron hozzá elem, nekik is be kell szerezni. Ez tartott kb három hétig, mire megírtam nekik, hogy melyik kínai üzlet kínálatában láttam az ebay-en ilyen típusú akkumulátort. Akkor végre megvették és postára adták a telefont, amit mint javított cuccot VÁM és ÁFA mentesen meg is kaptam, egy hónapnyi utaztatását követően. Először úgy tűnt, hogy minden OK. Aztán egyszercsak elkezdtek felugrálni nem kívánt reklámok. Kiderült, hogy a felrakott program tele van vírussal. A kereső négy nem kívánatos appot talált (engrils, engriks, mobileOcr, com,android.nop,) amelyeket nem enged törölni a rendszer. :((( Most ezzel kínlódom. Ha valaki tud megoldást, vagy egy vírusmentes rom-ot, akkor írjon! Nem adom fel! :C

Új hozzászólás Aktív témák