Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    Topikgazda

    válasz axlfsi #84877 üzenetére

    Igen, csak a német raktárnál és csak a 4GB/32GB verziónál van kiemelve, hogy 1000M LAN. A többinél (még a német raktáras 4GB/64GB-nál is) egyértelműen 100 Mbps LAN-t ír.
    Mondjuk az hozzá tartozik a dologhoz, hogy kissé beparáztattak. Ugyanis rendelés után a visszaigazoló e-mail-ban (és a Thanks for your order e-mail-ban) annak rendje és módja szerint ez a termék megnevezés állt: "TANIX TX3 ALICE UX 4GB/32GB Amlogic S905x3 8K Video Decode Android 9.0 TV Box Bluetooth 2.4G+5.8G WiFi Gigabit LAN LAN USB3.0 Youtube Netflix Google Play". Viszont a másnap érkező, a postázásról szóló (és track numbert is tartalmazó) e-mail-ban már ez: "TANIX TX3 TV Box Amlogic S905x3 4G/32G 2.4G+5.8G WiFi Bluetooth 100Mbps LAN USB3.0 8K Decode". Ekkor gyorsan chat-eltem is a supporttal, jeleztem, hogy ha tényleg a 100 Mbps-es verziót küldték, akkor 100% visszatérítést követelek, mert éppen az 1000 Mbps LAN miatt választottam ezt a terméket. De megnyugtattak, hogy azt küldték, amit rendeltem. És tényleg az is jött. Nem tudom, hogy a Interstate76-nak is ilyen tartalmú e-mail-ok mentek-e ki.

    #84878 axlfsi: szerintem azt érdemes kipróbálni (és lehet, hogy ki is fogom), hogy melyik a hatékonyabb. Csak a bordát hagyni (esetleg cserélni egy kicsit magasabbra) és kiszedni a lemezt a hővezető paddal, így a bordának jobb szellőzést biztosítva, vagy borda nélkül, vastagabb hővezető paddal a SoC és a lemez között. Ahogy írtam, nekem alap állapotában (ami gyaníthatóan olyan, mint a kollégánál, azaz borda, hővezető pad - ami ugye nagyon kis felületen érintkezik valójában a bordával - és lemez) azonos hőmérsékleteket produkál az X96 Max Plus-al.

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák