Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz junkpod #27761 üzenetére

    Azt nem, nem is akarom igazán mert mindezek ellenére én nem igazán használom ezeket :) Engem csak a pixeles probléma megoldása érdekelt főképpen, később meg az AFR.
    Ha esetleg használom majd akkor a gyors filmnézéshez jó nekem az MXplayer, én nem vagyok nagy filmes, inkább hifi őrült. Nincs is jelenleg olyan eszközöm sehol ami 2 csatornánál több hangot szólaltat meg :D
    Ha nézek is filmet akkor gyorsan felmásolom egy 128gigás USB 3-as penre és a hosszabító kábel vége itt van pc-nél ami a lejátszóból jön, átdugom és megnézem amit akarok. Kb 10 éve volt hogy nagyon akartam HTPC-t XBMC-vel de aztán amikor megépült eladtam mert olyan macerás volt még jól beállítani. Azóta csak így nézek ritkán filmet egy WD TV lejátszóval. Arra meg nekem az kell hogy ha leülök a tv elé csak max 2 menüponton lépjek át és menjen valami :)
    Teljesen megértem hogy aki szereti a jó moziélményt az csak jó beállatott LE-vel használja, én inkább egy jó fejhallgatóhoz állítom be a rendszeremet zenéhez , van akit meg az nem érdekel annyira. ( ott én nem értem hogyan lehet gyengébb minőségben zenét hallgatni :D )
    De azért most megtartok egy boxot a WD tv mellé és teszek SD-re eg LE-t és lesz még egy AFR-es android is. Meglátom megszeretem-e.

    A gyári player egyébként nem sok mindenre jó szerintem és abban sajnos nem fog működni minden filmmel a hang, azt nem tudtam megcsinálni. Viszont az SMPC szép finoman megy szerintem így.
    Készül a blog, már majdnem megvan de baromi hosszú lesz mert mindent beleveszek, a root-ot is és igencsak szájbarágósan írom hogy aki nem csinált ilyet az se ijedjen meg, szerintem ők lesznek a fő célcsoport nem az itt lévők.

    [ Szerkesztve ]

  • darvinya

    titán

    válasz junkpod #27761 üzenetére

    VLC-t próbáltad már?

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz junkpod #27761 üzenetére

    KODI vagy SMPC alá bármikor be lehet tenni ezeket az external player-eket, hogy KODI-val böngészed és indítod, de a lejátszást már átveszi mondjuk az MX Player, hát akkor miért volna ez akadály? HTPC-n is alap ez a megoldás a KODI->MPCHC viszonylatában.

    (Mondjuk azt a fránya "Press OK if playback has ended" pop-up-ot kivehetnék már belőle, de kötik az ebet a karóhoz "That's how it works..."->mondják, közben meg kb. csak bosszantás a dolog, mert "az nem KODI, hát nesze ott a pop-up"... FTMC-ből ki van gyomlálva, tehát megoldható, kéne is rá egy jó kis mod-dolás valami add-on formában, hogy az eredeti KODI-ból is ki lehessen, nagy keletje lenne...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák