Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz esicyhun #84322 üzenetére

    A box 4/94 GB Q2-es, így a sbx_x96max_plus_q2_pie_v11_4.img ROM-ot tettem fel. A CE Kodiban a "Tone map SDR to HDR" és "Tone map HDR to SDR" értékek nem változtak, maradtak a beállított. Nagy TV-n még nem néztem, csak a TV monitoron, ami 1080p-s. Az UGOS TV Launchert tettem rá. Állítólag reklámmentes. Lehetne szebb is, de nem találtamjobbat.
    Akinek gondja volt a SlimBox-al lehet, nem a megfelelőt használta? Nem tudom.

    Nekem is van kérdésem.
    A Netflixet hogy lehet feltenni Matrix-ra. A repo amit találtam nem kompatibilis.
    A másik hogy RTL most esetén kérte a Widevine telepítést, jelezte, hogy egy régebbit tesz fel, ami le is futott. El is indulnak a videók, csak a legújabbak nem 720p-sek. Viszont állandón kiabál a frissítésért. Nem tudom az kell-e. Egyszer ráengedtem, de a kicsomagolás végén lefagyott.
    Ha nem kell, hogy lehet a frissítést letiltani, mert csak a napok számát találom, és ha eléri azt, folyamatosan kiabál!

    gyűrű
    Ebben igazad van! Tudom sok mindent meg lehet csinálni, de csak annyihoz értek, amennyire nagyon szükségem volt.

Új hozzászólás Aktív témák