Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    [Erre] senkinek semmi tippje sincs? Egyre többször fordul elő mostanság. Múltkor 5x kellett restartolni a boxot, míg megjelent a tárhely (samsung).
    Most sem értem el SMB-n mobilról a Samsung_SD-met. Ez egy SD kártya egy usb-s olvasóban a boxban.
    Bekapcsoltam az asztali pc-t és ott sem látom.
    Minden más "alap" mappa ott van. A recordings és a screenshots között kellene lennie.

    Mondhatnátok, hogy biztos nem mountolta fel. Igaz is lehetne, de odamegyek a tévéhez, és simán belépek a tárhelyre, és le is játszok róla bármit. Most is próbáltam.
    Viszonylag ritkán kell így hálón keresztül, főleg a boxon nézek róla dolgokat, és sosem volt még olyan, hogy a boxról nézve ne értem volna el (tehát, hogy boxon is elérhetetlen lett volna).
    Szóval nem mountolási gond van szerintem.
    De akkor mi?
    Tudom, hogy nem a legfrissebb CE van rajta (9.2.3), de eddig nem volt gond és nem nyúltam a hálózathoz.
    Persze ha senkinek semmi tippje, hogy mit ellenőrizzek, diagnosztizáljak, akkor egy legfrissebb Leiát még esetleg fel tudok tenni, de mátrix biztos nem lesz még ezen.
    Szvsz miért csak a "külső meghajtót" hagyja le smb-n, a többi miért jó?
    Még annyit tudok tenni, hogy van egy másik sd olvasóm, ugyan ilyen, de mondom, ha a hálózatra nem néznék rá, akkor sosem vettem volna észre ezt.
    Esetleg a speciális karakter? Samsung_SD (alsóvonal).

    Most 4x kellett restartolnom a boxot, míg végre megjelent.

Új hozzászólás Aktív témák