Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispistax

    tag

    Szevasztok!
    Ma kezdtem ismerkedni a témával. Van egy Samsung full hd-s LED TV-m és mivel nem visz minden formátumot, gondoltam beszerzek egy olcsó média lejátszót. Árukereső dobta az Eminent EM7680 típusút, ami még árban (23 k körül) is elfogadható lenne számomra. Egy csomó hozzászólást olvastam a készülékkel kapcsolatban, amit leszűrtem belőlük, hogy elavult illetve ennyiért drága. Olyan média lejátszót szeretnék amin, a lehető legtöbb formátum menne akadás mentesen külső USB-s merevlemezről. Többnyire full hd mkv, esetleg mka, flac és jó lenne ha dts (zene) kiterjesztésű hangot is vinné magában. Nem kell android, semmi csilli-villi. Különféle BD iso és fájlok futtatása is hasznos lenne. Vagyis az Eminent EM7680 tudása az tökéletesen megfelelne. Esetleg ha a készülék menüjét magyar nyelvre is lehetne állítani, az sem volna hátrány a család fiatalabb tagjai számára.
    Szeretnék konkrét készülék ajánlatokat kérni tőletek, linkkel külföldi oldalakról. Kérlek benneteket, hogy olyanokat javasoljatok, amivel kapcsolatban van tapasztalat, tehát amely típusok aránylag megbízhatóak és persze postaköltséggel lényegesen olcsóbbak, mint az általam fent említett darab. Még annyi, ha esetleg olyan országból jönne, amire van vám, azt is bele kellene számítani.
    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák