Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krsanko

    tag

    Sziasztok!
    Egy érdekes,de számomra pozitív dolgot osztanék itt meg,hátha más is találkozott vele.Már több mint 3 hónapja van ilyen Amlogic boxom,most jelenleg egy MXQ Pro van üzemben-LE 8.2.1.1_ és egyiknél se tudtam a saját távját használni LE alatt.Több hét kínlódás után feladtam és egérrel irányítottam az LE Kodit.
    Nálam mindig le van áramtalanítva a box és áram alá helyezés után alapból az LE indul.Ma reggel is bekapcsoltam és valamiket frissített az LE,de olyan gyorsan írta ki ,hogy le se tudtam olvasni.Nem is foglalkoztam vele,de a droidon akartam youtubozni,így az LE-ből indítottam el a droidot.A droid alatt a távot használom,mert nekem praktikusabb.
    Néhány friss klipp megnézése után,filmnézés jött.A droidból egy zip fájl-lal elindítottam az LE-t,minden rendben ment.Ezt már számtalanszor így csináltam.Véletlenül a kezembe maradt a box távja és az elindult LE alatt megnyomtam és láss csodát :Y a táv irányítja az LE Kodit.Még hangja is van a nyomógomboknakha,ugyanúgy mint a droidnál.
    Fogalmam sincs mi történt,eddig soha nem sikerült a távval az LE-t irányítani.Standby ill.teljes áramtalanítás után is minden ok,azóta megy a távval.Én ezt nem értem,bár nagyon örülök neki.Valakinek esetleg volt hasonló tapasztalata?

Új hozzászólás Aktív témák