Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Az van, hogy a több mint egy éve SD kártyára telepített OpenELEC-et lecserélem egy friss LibreELEC-re, nevezetesen az utolsó 8.2.1.1-re. Mivel nem akartam pöcsölni a megfelelő Device Tree kiválasztásával, bár az MXQ Pro + -om esetén egyedül a hálózati adapter volt kérdéses, hogy Realtek e vagy sem, egyszerűbbek találtam a LibreELEC.USB-SD.Creator alkalmazás használatát aminek a segítségével feltelepítettem az SD kártyára a LibreELEC-S905.arm-8.2-8.2.1.1.img.gz image-t mert, hogy a hivatalos leírásban az szerepel, hogy "If you don't know which file to download, get this one:" Végigment a folyamat, elvileg, úgy ahogy kell, de nem sikerül SD-rő való BOOT-olásra bírnom a kütyüt. Fogpiszkálós módszer kizárva lévén nincs RESET gob az AV csatlakozóm mögött, próbáltam újraindítani a kütyüt Recovery módba úgy hogy természetesen közben benne van az SD kártya, erre gyönyörűen behozza a TWRP-t, innem újraindítva Recovery módban szintén a TWRP-t hozza be, a TWRP Terminal Emulatorából a reboot update parancsot használva, újraindul, de nem történik semmi, fekete képernyő, majd letöltöttem a Reboot to LibreELEC alkalmazást melynek alkalmazása után újfent fekete képernyő fogadott. Olyan egyébként minthogyha akkor BOOT-olna az SD kártyáról, amikor fekete képernyő van, mert nem tölti be sem az Androidot sem a TWRP-t de ilyenkor viszont nem történik semmi.
    Biztosan nem SD kártya probléma mert tegnap este még bebootoltam róla az OpenELEC-et, aljzat sem, lévén egy db. ilyen aljzat van és eddig működött.
    Van valakinek valamilyen ötlete esetleg?

Új hozzászólás Aktív témák