Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Venkman

    tag

    Sziasztok!

    Nemrég találtam rá erre a topikra, egy ideje gondolkodom, hogy leváltanám az - egyébként jól bevált - WDTV Live mediaplayeremet androidos eszközre. Több helyen írtatok a TM10-ről, amelyet a 220volt oldalán Google Android TV TM10-ként látok. Az lenne a kérdésem, hogy ez az eszköz akkor most Android TV rendszert futtat, mint a Nexus Player vagy a NVidia Shield TV? Láttam a neten képeket pl. az M8 Amlogic S802 nevű eszköz csempés felületéről, az eléggé csúnyának tűnt őszintén szólva, olyat nem igazán szeretnék, az Android TV felülete viszont szimpatikus. A Nexus Playerrel az a bajom, hogy nincs rajta optikai audio kimenet, a házimozi erősítőmet pedig csak azon keresztül tudnám rákötni. A Shield TV meg drága. Leginkább Kodit és Popcorn Timeot szeretnék használni az eszközön, de azt sem bánnám ha egyszerűbb játékok is futnának rajta, emulátorok pl. Gondolom erre a célra alkalmas lehet a TM10. A WD-vel különben az a bajom, hogy a wifije teljesen instabil (külön stickkel működtetem, belső nincs benne) így másolni a hozzá kapcsolt külső vinyóra csak géphez hordozgatós módszerrel tudok (so 2003), illetve a torrent kliense is gagyi. A TM10 tud esetleg háttérben energiatakarékos módban 0-24-ben torrentezni? Illetve köti-e az Android (vagy a fájlrendszer) 2GB-os letölthető fájlméret határa (mintha a tabletemen lenne ilyen, de lehet, hogy butaságot mondtam)? Tudom, hogy sok kérdés volt egyszerre és eléggé szerteágazóak az igényeim, de régóta keresem a nekem leginkább megfelelő eszközt.

    [ Szerkesztve ]

  • Dr. Venkman

    tag

    válasz nismoka #3133 üzenetére

    Köszi a választ, ez nem hangzik jól, főleg a 24p, ezt még a WD is tudja... Hát akkor várok és nézelődök tovább. Sajnálom, hogy a Nexus Playerre nem tettek SPDIF-et, mert akkor nekem ideális eszköz lenne.

Új hozzászólás Aktív témák