Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz Asbee #11676 üzenetére

    Szakmai topikokban a szokásos piszkálódáson túl, azért 90%-ban korrekt érvek, ellenérvek hangzanak el, én nem is ezekre gondoltam... Főleg játék topikokban jellemző az amit említek...

    Kis hiba becsúszik a másik oldalon is, azon mégis könnyen túl lendülnek a júzerek, és ez az, amit egyrészt nem értek, másrészt ezzel nagyon nehéz lesz bármit is kezdenie az AMD-nek.

    Én gsync monitort biztos nem vállalnék be! :) Egyrészt a felár miatt, másrészt az NV-hez láncolás miatt... nagyon ellenszenves nekem ez a zártság. Ha részvényes lennék, természetesen felállva tapsolnék! :)

    Abu ekézése divat lett itt... Nem egy olyan júzer van, akit már számtalanszor a földbe döngölt, de azért csak kezdik újra és újra, sokszor értékelhetetlen stílusban, a semmibe kapaszkodva. Érezhetően jobban szimpatizál az AMD-vel ez tény, de egy olyan valakinek akinek a technológiai újítások ilyen sokat jelentenek, érthető is az AMD szimpátia az NV-vel szemben.

    Most ez a 980Ti mizéria is... Írta volna meg, hogy jön, majd, ha többet mondhatunk, akkor mondunk többet? :)

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák