Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz GeneraL_XTX #36650 üzenetére

    Okulva a történtekből, azért veszek pár ventit. Ha cserélek is vga-t, akkor is jól fognak jönni.
    Aztán majd kiderül. A végösszegen ez már nem oszt vagy szoroz.

    Habugi: Persze igazad van, felesleges idegeskedni, higgadtan kell vele foglalkozni, ha nem megy, vissza lehet vinni, el lehet állni a vásárlástól is. Persze nem ez a cél, de majd kiderül mit tudok kihozni belőle.
    Annyira dicsérték az msi 390-est hogy így meg úgy ez a legjobb, fel sem merült bennem, hogy akár a 80 fokot is el fogom érni. Egy szaros gyári hűtővel van a gépembe egy 6500-as proci, akármilyen tesztprogramot ráeresztek alig éri el a 60 fokot. De inkább 60 alatt. Ebből is gondoltam, hogy nem egy rossz ház ez.
    Aztán amikor a vga elindult nyíl egyenesen a 90 fok irányába, majd azt is túlléptem, csak az jutott eszembe, hogy ez most valami vicc? :)
    Én hiszek a tapasztaltabbaknak, ezért is írok ide, de az számomra fura, hogy az állítólagos legjobb 390 ennyire melegszik. Ha ez igaz és a 390-ek közte ez még jó hűtésnek számít akkor milyen a rossz (asus, gigabyte)? Az kb ki is kapcsolt volna. Használni sem tudnám.
    Nyilván a házam szellőzése sem tökéletes, de a fentiekből azt szűrtem le, hogy ez inkább hitvita, hogy melyik gyártótól veszek 390-est mint hogy tényleges különbség. Vagy egyszerűen kifogtam egy jobban melegedő példányt.
    Én nem akartam a házon fukarkodni, de túl sokat sem szándékoztam rá költeni. Most raktam össze 1 hónapja egy új konfigot, a házat is akkor vettem. Monitort is kellett vennem, mindent, 400k körül járok. A gép ajánlós topik ajánlására vettem az n300-at. 16k-volt. Nyilván nem akarom most már is kicserélni. Így is volt gondom memóriával, alaplappal, voltak plusz költségeim, elég volt. Ha ebben a házban nem tudom normális hőmérsékletre visszaszorítani a 390x-et akkor sajnos mennie kell és jön egy kisebb fogyasztású helyette. Minden esetre köszönöm neked is a tanácsokat, hasznos volt, és ma veszek is pár ventit, aztán este írok tapasztalatokat.

    Bratilla95: Köszi. Akkor egyelőre hagyom azt én is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák