Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mackosajt

    addikt

    válasz Runner_fxr #36637 üzenetére

    Ez alapján én nem mondanám nagyon ajánlottnak.
    Idézet a cikkből:
    "a 100-as listámon az N300 egy erős középmezőnyben elhelyezkedő 59. helyett fogott. Ez becsülendő és azt kell mondjam, akit nem érdekel a kábel menedzsment, nem zavarja hogy itt ott zörög a házikó, soha nem néz bele a ház belsejébe, webshop-ban rakatja összes a szomszédnak, aki nem ért hozzá, még jó is lehet. Sajnos nekünk, azoknak akik értenek hozzá és igényesnek valljuk magunkat, nekünk akik szeretnénk a lehető legjobb házban tudni a szuper jó kedves alkatrészeinket, mi kérem szépen jobb, minőségibb, szellősebb, nagyobb tudású, tágasabb, könnyebben szerelhetőbb, vastagabb anyagból elkészített, stabilabb, több szolgáltatással rendelkező, halkabb, rezonancia csillapításokkal rendelkező, nem utolsó sorban még megfizethető és jó ár / értékű házat keresünk."

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

  • ricinus13

    senior tag

    válasz Runner_fxr #36637 üzenetére

    Nem nagyon ismerem ezt a házat de ahogy látom alulra is be tudsz rakni egy ventit. Próbáld meg hogy onnan fújjon a kártyára.

  • LLKobe

    veterán

    válasz Runner_fxr #36637 üzenetére

    Engem az nem vigasztal, hogy 60-70%-on okés, legyen okés 100%-on is.

    Hát ez az, hogy amit a furmark csinál 100% címszóval, meg amikor játék közben látod hogy 100%-on megy a GPU, az marhára nem ugyanaz.
    Furmark alatt a memória vezérlő, a GPU, és minden részegység is maximális terhelést kap, ami nem életszerű.

    Én nem is tolom rá a furmarkot, mert a kis mATX házamnak elolvadna az oldala. Az előző VGA-mra rátoltam (GTX670) és belenyalt a 90 fokba is. Játék alatt viszont a 75-öt sem érte el soha, pedig 3 évig hajtottam.

    Procira se azért tolod a linx-et hogy megnézd mennyire lehet felfűteni max., hanem hogy megnézd stabil-e a tuning, mert sokkal egyszerűbb így, mint keríteni egy real life alkalmazást ami nagyon prociigényes.

    Summárum: én a helyedben vagy vennék még legalább 3db 12 centis jó ventit, (2 elöl tolja be, egy a táp mellé beszívóra, egy hátra, és egy a tetejébe) vagy egy új házat vennék. Az utóbbi nyilván költségesebb, de hosszú távon jobb megoldás.

    Nekem pl úgy van a házamban, hogy csináltam SK 3k-ból egy kétállású ventiszabályzót, 5 vagy 12v-ra kapcsol.
    2D-ben 5v-on mennek a házventik, nincs hangja a gépnek, VGA-n meg állnak a ventik. 3D-ben átklikkelem 12v-ra, úgy már van szélzaj szépen, de tolják is a levegőt keményen.
    Így kaptam egy alapon csendes gépet, ami viszont terhelés alatt sem forr fel. És mint mondtam nekem 2db házventim van összesen, ennyi fér bele.

    [ Szerkesztve ]

    Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

  • Bratilla95

    tag

    válasz Runner_fxr #36637 üzenetére

    Az a baj, hogy nekem igaz egy codegen q3340-es házban ha fent volt a oldala a gtx 960 is lekapcsolt játék alatt néha fél óra után is igaz nyáron, levettem az oldalát nem volt gond a tuningal sem. Szóval váltottam házat ás most az MSI 390 nonX nem megy 70 fok fölé egy Kolink Aviator házban csak ha megfogom a plexit érzem, hogy meleg. Ezen kívül semmi, furmark is megáll 83-4 fok körül oldallappal. de ha kikapcsolom a ventiket és csak a hátsó megy akkor itt is vannak gondok, tehát kell a jó szellőzés, viszont ha megvan, szerintem nem lehet gond! Bár nem lehet minden kártya egyforma, plusz a tied X-es. :R :)

    \\Fx 8320@ 4,6 Ghz //XFX 480 RS 8gb \\

Új hozzászólás Aktív témák