Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz Xmister #8411 üzenetére

    Ha jól tudom, a legjobb GPU -kat az AMD kiemelt partnerei kapják, akik az OC változatokba építik be őket. Jelenleg ez a legerősebb Sapphire OC 7950, gondolom ezekbe teszik a legjobbakat :) De 950MHz 0,968V -on akkor is durva. Amúgy furmarkkal +20% PowerTune -val sem sikerült ezt túlszárnyalni. Csak egy rekordnak számító 440W -os teljesítményfelvételt értem el, 140A VRM áramot, és 85 fokos VRM hőmérsékletet. :D Nem is emlékszem mennyire ment fel a GPU, de az mindig a VRM alatt van 1-3 fokkal.

    Amúgy a gari miatt muszáj szólnom a boltba, mert a számlán a 11196-02-40G szerepel, ez pedig a 11196-10-40G típus, és az egyező számla alapkövetelmény :(

    Amúgy most feltűnt valami, amiről nem tudom, hogy hiba, vagy eddig is megvolt, csak nem tűnt fel.

    A BF3 és FEAR3 -nál hiába van meg a 60FPS, darabos a kép. (vSync -el, és anélkül is) Rémlik, hogy ez előző kártyával is szenvedtem BF3 -ban ettől az utólsó patch óta, a FEAR3 meg olyan szarul ment rajta, hogy azt nem is játszottam a 3. pályánál tovább.

    Más téma. Olvasgattam, hogy ha ezeket a karikat húzzuk, akkor nem feltétlenül fagy le, ha instabillá válik. Mit kell figyelni. :F

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák