Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    válasz HSM #35597 üzenetére

    Ebben most nem értek Veled egyet.
    Tele van az apró,h 50-55-ért akarja eladni a 7870-ét,tök sima,semmi Tahiti.
    Ennyiért már tényleg lehet boltban is venni,bazárosoknál persze még olcsóbban...és ezt a puszira dolgot se értem...aki már mondjuk 10 éve csinálja ezt az aprós eladást,nem lehet megbízhatatlan,vagy akár az sem,aki csak mondjuk 3-5 éve csinálja.
    A másik meg ha én megveszem a kütyüt egy webshopból és garanciáztatni kell,akkor is postára kell adni...és mi van ha csak úgy visszaküldik?Az ipon gondolom megbízható,mert rengetegen vásárolnak ott,de egy kisebb helyen akár megcsinálhatják ezt a visszaküldést,mint sokszor személyesen se akarják megcsinálni...
    Szóval mérlegelni kell: mennyi pénzem van rá,hol mennyiért lehet megkapni,bazárosnál mennyivel olcsóbb és mennyire megbízható az eladó,és ha elég nagy szám jön ki és tudom,h megbízható,akkor én simán a bazárost választom.

    ÉNERGIE: Pontosan ugyan így látom ezt,ezt tapasztalom.
    Kerestem egy pár hete monitort-Dell u2311h-t vagu2312hm-et-és volt egy-két darab eladó...komplett gépét árulja,nincs kiírva,h csak egyben eladó,írok neki,h csak a monitor érdekelne,mennyit kér érte...nem válaszol napokig,pedig aktív...írok még egyszer...akkor se....mondom írok neki egy olyat,h mennyiért is adod az egész gépet...10 perc múlva már válaszolt is.Mondom akkor csak megkapod a pü-imet csak olyan bunkóf@... vagy,h nem bírsz válaszolni...utóbbit persze nem írtam le neki,mert egy esetleges büntit nem ér meg nekem egy ilyen ember,pedig simán írtam volna neki egy szép magyaros levet...és ez csak egy példa,hánnyal találkoztam már... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák