Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz Iron Funeral #15048 üzenetére

    Nekem is ugyan ez volt,ÍGY oldottam meg.

    Elméletileg a ZeroCore csinálja ezt,azóta am újra raktam már 1X a rendszert,már nem csinálja ezt,viszont biztonság kedvéért a linkelt beállításként használom a gépet még mindig.

    [ Szerkesztve ]

  • Barto

    aktív tag

    válasz Iron Funeral #18729 üzenetére

    Nagyon köszönöm a válaszokat!
    r1E3S3E7T: : Nem FF, Chrome van fent.
    Lacccca87: Gyári értéken megy, igen OC-s. Ha nem bírná, akkor nem kellene simán kifagynia? Vagy resetelnie? De nem ezt teszi: kék halál, csinál egy minidumpot. A dump file-ban atimag... file, illetve két directx-es file van megjelölve.
    djculture: Értem. Nos, ha csere, lesz, akkor biztos nem 7790-es lesz. Mit ajánlanál(ajánlanátok) helyette ebben a 40.000-45.000 Ft-s sávban? A GB-s kártyákat szidták, de az ASUS-t nem nagyon. Mennyire vegyem vissza az értékeket?
    Az ASUS termékei nekem beváltak, nem volt gondom vele. Az ASUS supportnak is írtam, és az volt a válasz, hogy a 780a-s és hasonló chipsetekkel vannak kompatibilitási gondok, újabb INTEL vagy AMD konfiggal nem lesz gond.
    Nos értem én, hogy minden eladó. Azt is tudom, hogy az M3N-HT Deluxe, és Phenom II X4 945-öm nem egy mai darab, nem hinném, hogy ekkora lenne az architektúra eltérés.
    Valami szoftveres(VGA driver) baj van, mert az AMD Catalystokkal el sem indul a Win, vagy első böngészésnél kifagy. Az ASUS honlapján lévővel lényegesebben kisebb az előfordulási arány.
    Most este 1 kék halálom volt. Az F1 2011 csinált olyat, amit eddig nem, hogy játék közben szaggatni kezdett, mint amikor nem elég a hűtés, de a fordulatszám nem emelkedett a ventilátoroknál. Nem fagyott ki, feladatkezelőben ki tudtam lőni a taskot.
    És non plusz ultrába még a wi-fit is dobálni kezdte.... ÁÁÁÁ
    Mivel tudom letesztelni, hogy a kártya hibás-e? 3DMark? Vagy van egyéb sw rá?

    [ Szerkesztve ]

    "like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

Új hozzászólás Aktív témák