Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stonerice

    őstag

    válasz Lacccca87 #15037 üzenetére

    Most Wanted 2012 vel szeretnél mérni? Egyébként képernyőképek alapján hasonlítottam össze.
    Volt, hogy a 650ti - vel volt magasabb az fps (pl a legelső kocsiba beszállva Porsche... a macskaköves
    belvárosi részen)
    De ha a Bugattiba beszállva (helyszín egy raktártelep féleség, ahol a távolban van ugrató :D)---Na ott a 650ti-vel 36 fps volt az eredmény, de a hd7770-el már 44fps-volt. Lényeg, hogy mindig járó motorral mértem :DD , mert úgy picit jobban fogja a vga-t ha világít a lámpa, füstöl a kipucsű stb..)

    Beállítások 1440x900 minden max. MSi Afterburnerrel mentegettem a képeket.
    Proci erőt pedig azzal hasonlítsuk, ha szeretnétek, amit a képen is láttok a pár nappal ezelőtti hozzászólásomban(amire válaszoltam ma)
    ALT TABOT ne felejtsétek el használni mérés előtt, mert szerintem LadaLord 750k-jával beállt a 30-fps-es limit. Ez játékhiba.

    Ha jól emlékszem, nekem i3-2100 al 26 fps volt a képen látható helyszínen.

    Grid 2 pedig szintén 1440x900 volt minden maxon 8x msaa. Ide gondolom a legtöbb proci elég a 7770-hez. Nemhiszem , hogy van különbség.
    A vga-m egyébként 1150/1250-en megy gyárilag, de lehúzva 1068mhz-re is ugyanennyi volt az FPS Most Wantedben.

    [ Szerkesztve ]

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Új hozzászólás Aktív témák