Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stonerice

    őstag

    Valaki csinálna egy utánzatot ehhez a képhez viszonyítva? Hd7770-el. Erősebb procival lenne jó. De akárkitől elfogadom az eredményt, akinek 4 magos procija van.
    NAGY KÉP

    A képről annyit, hogy 30,3 FPS Most Wanted 2012 1440x900 minden max. A kocsi háta mögött egy vas golyó van az épület bejáratánál. Innen tudjátok felismerni a helyet.
    Ez a kép Athlon 750K-val készült HD7770 1080/1250mhz-n LadaLord közreműködésével.
    Ezt pedig én csináltam!
    i5-3330 és gtx650ti-vel. A terv az volt, hogy összehasonlítom HD7770-oc-mmal a 650ti-t, de sajnos elkeveredett a postán, és a cpu erő végett lenne fontos nekem a kép, amin fps értéket mutató MSI Afterburner OSD-je is jelen van. Ajánlom a fehér OSD-színt, hogy könnyebben elolvasható legyen :DDD .

    Ez a teszt azért is lenne fontos számomra, mert i5-ről szeretnék váltani A10-es Apura, de nem tudom mennyivel gyengébb. Ezért kellene valakitől ilyen kép, hogy tudjam mit tud egy erős procival egy HD7770, és mit tud egy FM2-essel.
    Annyi buktató van a tesztben, hogy az FPS ebben a játékban képes beállni fix 30-ra szinte akármikor, ha kedve szottyan. Ez ellen, kéretik bevetni az ALT+Enter technikát 2x :DD . Ezután kellene a képernyőképet MSI Afterburnerrel lementeni.
    Elsősörban Intel procikkal várnám a teszteket, de gondolom FX6xxx és FX8xxx simán kihozza belőle azt amit egy i5-ös.
    Ha nemtűnt volna el a vga-m magam teszteltem volna le i5-el. Később pedig A10-6800K-val.
    Addig nem is akarom eladni az Intel félkonfigom. Inkább szerzek egy A10-es félkonfigot, és összehasonlítanám itthon egy kölcsön vga-val.(vagy sajáttal, ha hozza a posta)

    Ezen a képen itt i3-2100+hd7770OC-al nekem 30 alatt volt a képkocka/másodperc teljesítményem(FPS)

    [ Szerkesztve ]

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Új hozzászólás Aktív témák